Konkurs „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”.

1 Czerwiec 2020
Kategoria Konkursy
1 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”. została wyłączona

Szanowni Państwo,

Z okazji przypadających w tym roku 100. rocznicy urodzin i 10. rocznicy śmierci Ludwika Jerzego Kerna Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi serdecznie zaprasza Państwa podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Jaśnie Pan Kern” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wybór postaci i przygotowanie przebrania za bohatera z jednego z wybranych utworów Ludwika Jerzego Kerna i zaprezentowanie się w przebraniu na zdjęciu.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 3 zdjęcia.

Zdjęcia można nadsyłać do 30 czerwca 2020 r.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres promocja@wbp.lodz.pl lub a.wejman@wbp.lodz.pl w tytule maila wpisując: Konkurs „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”. Formularz zgłoszeniowy można także przesłać pocztą tradycyjną (decyduje data stempla pocztowego) lub dostarczyć osobiście na adres: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Gdańska 100/102, 90-508 Łódź (z dopiskiem: „Proszę dzieci, Kern zaprasza… do zdjęcia”).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie i na stronie www.wbp.lodz.pl oraz lodzkieczyta.pl. w zakładce konkursy. Pytania można kierować również do Ewy Baranowskiej i Jolanty Zwierzyńskiej z Biura Promocji: tel. 42 663 03 38, e-mail: promocja@wbp.lodz.pl oraz Anny Wejman z Działu Metodyki, Analiz i Szkoleń: tel. 42 663 03 53, e-mail: a.wejman@wbp.lodz.pl.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie.

Z poważaniem,

Ewa Baranowska, Jolanta Zwierzyńska

Komentarze zablokowane.