Zespół Szkół Mundurowo - Technicznych w Ostrowie k. Łasku

22 Czerwiec 2020
22 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zespół Szkół Mundurowo – Technicznych w Ostrowie k. Łasku została wyłączona

W tym niezwykłym czasie pandemii, agitacja do szkoły ponadpodstawowej jest również niezwykła. W związku z coraz większym zainteresowaniem ofertą naszej szkoły wśród uczniów klas VIII z terenu powiatu poddębickiego zwracamy się z prośbą o pomoc w przekazaniu uczniom Państwa szkoły informacji dotyczących oferty Zespołu Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie k. Łasku.

W zamian oferujemy możliwość wykorzystania naszej bazy zlokalizowanej w urokliwym miejscu – parku i dworu Szweycerów na spotkania integracyjne, wycieczki. Wierzymy, że taka forma promocji naszej szkoły, stanie się dla Państwa atrakcyjną lekcją godziny wychowawczej, doradztwa zawodowego lub wirtualnego spotkania z pedagogiem szkolnym.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kształcenia proponowaną przez
Zespół Szkół Mundurowo – Technicznych w Ostrowie k. Łasku .

 

Zwracamy się z prośbą o wsparcie w wypromowaniu naszych kierunków wśród uczniów klas VIII i przesłanie im informacji poprzez dziennik elektroniczny lub za pośrednictwem wychowawców, pedagogów, doradców zawodowych.

Nasza szkoła jest inna niż wszystkie licea, ponieważ przygotowuje do zawodów; policjant, żołnierz, strażak – ratownik.

Zajmujemy się również kompleksowo indywidualną ścieżką kariery każdego z naszych uczniów.
Każdemu uczniowi gwarantujemy udział w międzynarodowej wymianie młodzieży – Program Erasmus + .

NOWOŚĆ 2020! – klasa sportowa – sms – siatkówka dla dziewcząt.

Komentarze zablokowane.