Zespół Szkół Mundurowo - Technicznych w Ostrowie k. Łasku.

25 kwiecień 2022
25 kwietnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Zespół Szkół Mundurowo – Technicznych w Ostrowie k. Łasku. została wyłączona

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kształcenia proponowaną przez Zespół Szkół Mundurowo – Technicznych w Ostrowie k. Łasku.
 
Nasza szkoła wciąż cieszy się popularnością wśród młodzieży z Państwa okolic. Państwa absolwenci są naszymi uczniami a niejednokrotnie już naszymi absolwentami. Otrzymujemy coraz więcej telefonów od rodziców
zainteresowanych ofertą naszej szkoły. Dlatego tak bardzo zależy nam, by uczniowie obecnych klas ósmych, dla których na nadchodzący rok szkolny przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę edukacyjną, mogli dokonać wyboru
szkoły ponadpodstawowej z charakterem i szansą na lepsze jutro.
 
Jesteśmy szkołą z internatem, zatem odległość nie gra roli.
 
Zwracamy się z prośbą o wsparcie w wypromowaniu naszych kierunków wśród uczniów klas VIII Państwa szkoły i przesłanie im poprzez dziennik elektroniczny przedstawionych poniżej prezentacji Canva oraz Genially.
Materiał ten dostosowany do potrzeb młodego człowieka prezentuje niezwykle ciekawą ofertę edukacyjną.
 
linki:
 
Prosimy także, by informacje o naszej szkole trafiły także do uczniów oraz ich rodziców za pośrednictwem wychowawców, pedagogów, czy doradców zawodowych.
 
Gorąco prosimy również o zamieszczenie oferty Zespołu Szkół Mundurowo – Technicznych w Ostrowie na Państwa szkolnej stronie internetowej i/lub profilu na Facebook’u, z prezentacjami włącznie. Pozostałe materiały w załączniku.
 
Z góry dziękujemy, życzymy wszystkiego najlepszego i pozdrawiamy serdecznie.
 
Z wyrazami szacunku
Społeczność ZSM-T w Ostrowie

Komentarze zablokowane.