SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BAŁDRZYCHOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2013 / 2014
PATRYCJA TRZEPIECIŃSKA – otrzymała stypendium Burmistrza Poddębic za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych w roku szkolnym 2012 / 2013 .
W dniach 26-27 listopada 2013 r. w Młodzieżowym Centrum Edukacji Europejskiej w Poddębicach trwały przesłuchania konkursowe, 26.11.2013-w kategoriach: przedszkolaki 5 i 6-latki, uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. W dniu 28 listopada 2013 r. odbyła się Uroczystość wręczenia nagród laureatom IX PKRLE-LITERATURA CZESKA. W konkursie wzięło udział 116 uczestników z terenu Powiatu Poddębickiego. W uroczystości wziął udział Pan Jan Krivoš-Pierwszy Sekretarz Ambasady Republiki Czeskiej w Warszawie.
Wyniki konkursu:
Kategoria 5 i 6-latków
I miejsce–Franciszek Chołys (Publiczne Przedszkole w Poddębicach), Michalina Walczak (Publiczne Przedszkole w Wartkowicach), Zuzanna Krzemińska (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)
II miejsce–Katarzyna Wachela (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny), Karolina Ludwicka (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Izabela Kwapis (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)
III miejsce–Agnieszka Bamberska (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Kinga Kowalczyk (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny), Amelia Matusiak (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)
wyróżnienia: Adrian Mruk i Kacper Wróbel (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Karina Strzałkowska (Publiczne Przedszkole w Wartkowicach) , Zuzanna Torzewska (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny), Iwona Kacprzak, Gabriela Kaczmarek, Kinga Olejnik, Anna Przytuła i Zuzanna Rymarz (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)
Kategoria ucz. kl. I-III
I miejsce–Wiktoria Nowak (Zespół Szkół w Wartkowicach), Wiktoria Chmielecka i Natalia Kisiela (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)
II miejsce–Tomasz Gutkowski i Lena Pełczyńska (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie), Edwin Buldecki i Marika Zagozda (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)
III miejsce–Nikolina Polipowska (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie), Żaneta Jabłońska i Natalia Reut (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)
wyróżnienia: Wiktoria Rychlik (Zespół Szkół w Zygrach), Patrycja Wawrzyniak (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie), Kamila Kacprzak, Julia Linke, Lena Miłosz, Krystian Olejniczak, Wiktoria Walczak i Piotr Woźniak (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)
Kategoria ucz. kl. IV-VI
I miejsce–Justyna Mizera (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie)
II miejsce–Patrycja Trzepiecińska i Adrian Krysiak (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie), Justyna Wojech (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie)
III miejsce–Patrycja Siwierska (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie), Aleksandra Bamberska i Agnieszka Maruszak (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie)
MISTRZOSTWA POWIATU PODDĘBICKIEGO – HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – WARTKOWICE
Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce w mistrzostwach . Dziewczęta występowały w składzie :
MISTRZOSTWA POWIATU PODDĘBICKIEGO – HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY – PODDĘBICE
W mistrzostwach chłopców nasza drużyna zajęła IV miejsce , występowali w składzie
KONKURS PLASTYCZNY “STROIK I KARTKA BOŻONARODZENIOWA” organizator Poddębicki Dom Kultury i Sportu
STROIK :
III miejsce – Oskar Gogulski
KARTKA ŚWIĄTECZNA :
I miejsce – Patrycja Trzepiecińska
II miejsce – Natalia Strzałka , Oskar Gogulski , Katarzyna Wachela
Wyróżnienie – Klaudia Wachela , Emil Filipczak , Mikołaj Gogulski
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ” ZAPOBIEGAMY POŻAROM” – Etap gminny
I grupa – przedszkola
-
Jakub Naliwajski (Poddębice),
-
Mikołaj Gogulski (Bałdrzychów),
-
Katarzyna Wachela (Bałdrzychów),
-
Maciej Rojek (Niemysłów),
-
Jakub Patelas (Niemysłów).
II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III
-
Daria Osińska (SP Bałdrzychów),
-
Oliwia Rogalska (SP nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach),
-
Ewelina Malska (SP Niemysłów),
-
Damian Stefański (SP nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach),
-
Paweł Kowalczyk (SP Bałdrzychów).
III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI
-
Magda Orczykowska (SP Porczyny),
-
Kamil Trzepieciński (SP Bałdrzychów),
-
Norbert Kuświk (SP Porczyny),
-
Marta Rojkowska (SP Niemysłów),
-
Daria Lisiecka (SP Porczyny).