2018.06.10 Święto SZKOŁY

Święto Szkoły

10 czerwca w naszej szkole odbył się piknik, podczas którego mogliśmy mile spędzić czas w towarzystwie całych rodzin naszej szkolnej braci. Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji m.in. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, kawiarenka oraz coś na ząb z grilla. Grillowaną kiełbaskę mogliśmy skosztować dzięki  p. Stawiszyńskiemu. Poza tym wszyscy mogli skorzystać z przejażdżek bryczką dzięki uprzejmości                    p. Kowalczyka i p. Stempnia.

 Piknik rozpoczęły występy naszych najmłodszych z grupy przedszkolnej i klasy I, którzy pod okiem swoich wychowawczyń promowali zdrowy styl życia. Kolejnym etapem było zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez krótki fitness poprowadzony przez nauczycielki. Fantastyczne było to, że wiele dzieci i rodziców dołączyło do wspólnych ćwiczeń. W międzyczasie zostało przeprowadzonych kilka konkursów rodzinnych , w których chętnie wzięły udział dzieci i i rodzice…warto było, ponieważ nagrody były bardzo atrakcyjne.

Po wszystkich konkurencjach wystąpił dla publiczności fantastyczny MEN BAND, który rozbawił wszystkich do łez…a to nikt inny jak nasi wspaniali nauczyciele.

           

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne DZIĘKUJE wszystkim RODZICOM, bez których realizacja kolejnej szkolnej uroczystości nie miałaby miejsca.