2018.06.22 uroczyste zakończenie roku szkolnego

Wakacje…znów mamy wakacje

22 czerwca uczniowie usłyszeli tak długo wyczekiwany ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Polski, a następnie już w nastrój wakacyjny wprowadził nas występ trzecioklasistów, którzy zakończyli pierwszy etap swojej edukacji. Po występach przyszedł czas na nagrody wręczone przez p. dyrektora oraz wychowawców za najlepsze wyniki. Nasi najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy, książki oraz przeze wszystkim świadectwa z wyróżnieniem. Aby otrzymać takową cenzurkę należało wypracować przez cały rok szkolny średnią ocen przynajmniej 4,75 (w klasach IV-VII). Udało się to niniejszym uczniom:

Kl. IV – Zuzia Torzewska, Franek Chołys, Emil Filipczak, Filip Frątczak oraz  Mikołaj Gogulski

Kl. V – Małgosia Stawiszyńska

Kl. VI – Lena Pełczyńska, Oskar Gogulski i Gabrysia Kajszczak

  1. VII – Bartek Łukaszewski

Jeśli chodzi o dzieci młodsze to musiały wyróżniać się w różnych zajęciach edukacyjnych oraz z religii                 i języka angielskiego. Nasi najlepsi najmłodsi to:

Przedszkolaki – Bartek Heldt, Ania Pietrzak, Wojtek Rosik, Bartek Stefaniak, Lena Frątczak

Kl. I – Laura Nowialis, Hubert Wilk, Julia Łukasik, Mateusz Kospin, Agata Saganiak, Amelia Kowalczyk i Ania Barańska

Kl. III –  Kinga Kowalczyk, Tomek Duda, Nikola Korzeniewska, Jaśmina Tomczyk oraz Michasia Skórka

Uczniowie również zostali nagrodzeni w innych kategoriach np. za wzorową frekwencję oraz za osiągnięcia sportowe. Nie zapomniano również o niezastąpionych rodzicach, bez których ta szkoła nie byłaby taka jaką jest. Możemy jedynie podziękować WAM za wszystko i wręczyć pamiątkowe dyplomy.

A teraz KIBIC reprezentacji podziękował wszystkim za ten rok i uroczyście ogłosił koniec roku szkolnego              i początek wielkiej laaaaaby…..nie zapominając oczywiście o BEZPIECZEŃSTWIE podczas wakacji.