Rok szkolny 2013 / 2014 Sukcesy

SUKCESY  UCZNIÓW  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ   W  BAŁDRZYCHOWIE 

W   ROKU   SZKOLNYM  2013 / 2014

 

PATRYCJA   TRZEPIECIŃSKA – otrzymała stypendium  Burmistrza   Poddębic  za  sukcesy  w  konkursach  przedmiotowych  i  artystycznych w  roku  szkolnym 2012 / 2013 .

W dniach 26-27 listopada 2013 r. w Młodzieżowym Centrum Edukacji Europejskiej w Poddębicach trwały przesłuchania konkursowe, 26.11.2013-w kategoriach: przedszkolaki 5 i 6-latki, uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. W dniu 28 listopada 2013 r. odbyła się Uroczystość wręczenia nagród laureatom IX PKRLE-LITERATURA CZESKA. W konkursie wzięło udział 116 uczestników z terenu Powiatu Poddębickiego. W uroczystości wziął udział Pan Jan Krivoš-Pierwszy Sekretarz Ambasady Republiki Czeskiej w Warszawie.

Wyniki konkursu:

Kategoria 5 i 6-latków

I miejsceFranciszek Chołys (Publiczne Przedszkole w Poddębicach), Michalina Walczak (Publiczne Przedszkole w Wartkowicach), Zuzanna Krzemińska (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)

II miejsceKatarzyna Wachela (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny)Karolina Ludwicka (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Izabela Kwapis (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)

III miejsceAgnieszka Bamberska (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Kinga Kowalczyk (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny), Amelia Matusiak (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)

wyróżnienia: Adrian Mruk i Kacper Wróbel (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie-Oddział Przedszkolny), Karina Strzałkowska (Publiczne Przedszkole w Wartkowicach) , Zuzanna Torzewska (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie-Oddział Przedszkolny), Iwona Kacprzak, Gabriela Kaczmarek,  Kinga Olejnik, Anna Przytuła i Zuzanna Rymarz (Publiczne Przedszkole w Poddębicach)

Kategoria ucz. kl. I-III

I miejsceWiktoria Nowak (Zespół Szkół w Wartkowicach), Wiktoria Chmielecka i Natalia Kisiela (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)

II miejsceTomasz Gutkowski i Lena Pełczyńska (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)Edwin Buldecki i Marika Zagozda (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)

III miejsceNikolina Polipowska (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie), Żaneta Jabłońska i Natalia Reut (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)

wyróżnienia: Wiktoria Rychlik (Zespół Szkół w Zygrach), Patrycja Wawrzyniak (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)Kamila Kacprzak, Julia Linke, Lena Miłosz, Krystian Olejniczak, Wiktoria Walczak i Piotr Woźniak  (Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach)

Kategoria ucz. kl. IV-VI

I miejsceJustyna Mizera (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie)

II miejscePatrycja Trzepiecińska i Adrian Krysiak (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)Justyna Wojech (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie)

III miejscePatrycja Siwierska  (Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie)Aleksandra Bamberska i Agnieszka Maruszak (Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie)

 

MISTRZOSTWA  POWIATU  PODDĘBICKIEGO – HALOWA  PIŁKA  NOŻNA  DZIEWCZĄT   –  WARTKOWICE

Drużyna  dziewcząt    zajęła   III   miejsce   w  mistrzostwach .   Dziewczęta  występowały  w  składzie :

 

MISTRZOSTWA  POWIATU  PODDĘBICKIEGO – HALOWA  PIŁKA  NOŻNA  CHŁOPCY   –  PODDĘBICE 

W   mistrzostwach  chłopców  nasza  drużyna  zajęła  IV  miejsce , występowali  w  składzie

 

KONKURS  PLASTYCZNY “STROIK I KARTKA  BOŻONARODZENIOWA”     organizator  Poddębicki Dom  Kultury  i  Sportu

STROIK :

III   miejsce  –     Oskar   Gogulski

KARTKA  ŚWIĄTECZNA  :

I miejsce  – Patrycja  Trzepiecińska

II  miejsce  – Natalia  Strzałka  , Oskar  Gogulski ,   Katarzyna  Wachela

Wyróżnienie  – Klaudia  Wachela ,  Emil  Filipczak  , Mikołaj  Gogulski

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PLASTYCZNY  ” ZAPOBIEGAMY  POŻAROM”  –   Etap  gminny 

   I grupa – przedszkola

 1. Jakub Naliwajski (Poddębice),
 2. Mikołaj Gogulski (Bałdrzychów),
 3. Katarzyna Wachela (Bałdrzychów),
 4. Maciej Rojek (Niemysłów),
 5. Jakub Patelas (Niemysłów).

   II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III

 1. Daria Osińska (SP Bałdrzychów),
 2. Oliwia Rogalska (SP nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach),
 3. Ewelina Malska (SP Niemysłów),
 4. Damian Stefański (SP nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach),
 5. Paweł Kowalczyk (SP Bałdrzychów).

    III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI

 1. Magda Orczykowska (SP Porczyny),
 2. Kamil Trzepieciński  (SP Bałdrzychów),
 3. Norbert Kuświk (SP Porczyny),
 4. Marta  Rojkowska (SP Niemysłów),
 5. Daria Lisiecka (SP Porczyny).